Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві навчання у закладах освіти відбуватиметься у змішаному форматі (очно-дистанційно)
У Білій Церкві навчання у закладах освіти відбуватиметься у змішаному форматі (очно-дистанційно)
П’ятниця 26 Серпня, 2022

Частина предметів в окремих класах на паралелі буде викладатися очно, якщо у школі є укриття з необхідною кількістю місць, інша частина – онлайн. У закладах освіти, котрі не мають найпростіших укриттів, освітній процес буде також організовано переважно у дистанційному форматі, але окремі заняття на базі шкіл, що мають такі найпростіші укриття.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської міської територіальної громади.

Сьогодні, 26 серпня у режимі онлайн відбулася Стратегічна освітянська платформа Білоцерківської міської територіальної громади на якій було розглянуто нововведення в освітньому процесі 2022-23 навчальних років, з огляду на виклики, що були нам кинуті повномасштабним вторгненням.

«На нас покладена дуже велика відповідальність за безпеку дітей та працівників закладів освіти. Але я переконаний, що буде напрацьована оптимальна система викладання, щоб усі діти без виключення мали можливість здобувати освіту», – наголосив у своєму зверненні до освітян міський голова Геннадій Дикий.

Було визначено остаточну форму навчання у закладах освіти – очно-дистанційну (змішану).

Також під час платформи було озвучено досягнення учнів та педагогів за минулий рік у інтелектуальних конкурсах та мультифункціональному оцінюванні.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors