У Білій Церкві на вихідних виявили чотирьох осіб, які гуляли містом з наркотиками

патрульні біла церква, гуляли містом з наркотиками біла церква, гуляли з наркотиками біла церква

На Сквирському шосе охоронці порядку звернули увагу на двох осіб, які помітивши патрульне авто, перебігли дорогу на червоний сигнал світлофора.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомила патрульна поліція Білої Церкви.

Інспектори зупинились та розпочали спілкування з чоловіками. Пізніше стало зрозуміло, що перехожі намагались уникнути інпекторів, оскільки мали при мобі заборонені речовини: таблетки та шприц наповнений невідомою речовиною. На порушників склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 127 (Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху) КУпАПа.

Поліцейські взводу ТОР на вулиці Ярмаркова під час поверхневої перевірки громадянина виявили в останнього згорток фольги з порошкоподібною білою речовиною, схожою на амфетамін.

Ввечері на Олександрійському бульварі охоронці порядку зі взводу ТОР виявили у перехожого згорток з невідомою речовиною рослинного походження. Зі слів чоловіка, канабіс.

На вулиці Лазаретна, у неділю, близько 18-ї години, знову ж таки, поліцейські взводу ТОР під час поверхневої перевірки виявили у громадянина паперовий згорток з зеленою речовиною.

В результаті усіх подій на місця викликали слідчих.

Щоб повідомити про місця підозрілих подій, де, ймовірно, працюють закладники чи про виявлення наркотиків скористайтесь офіційним чат-ботом від патрульної поліції в месенджері Telegram https://t.me/drughunters_ukraine_bot .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас