У Білій Церкві на Томилівській відкрили амбулаторію

У Білій Церкві на Томилівській відкрили амбулаторію №3. Район «Томилівська» досить віддалений від інших густонаселених районів міста і кількість його мешканців складає близько 5 тисяч осіб.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомив мер Білої Церкви Геннадій Дикий на своїй сторінці у Facebook.

В Білій Церкві наразі проживає близько 210 тисяч громадян. З них заключені договори з сімейними лікарями у 75,2 %  – 154257 мешканців. Тож реформа первинної ланки одна з найкращих в Київській області.

Успішно функціонує система онлайн запису на прийом до лікарів «Хелсі» наряду з цим збережено (для пенсіонерів, які не мають можливості користуватися інтернетом) запис за дзвінком. Все автоматизовано онлайн черги і живі – не пересікаються.

В місті існує 2 Центри первинної медико-санітарної допомоги. Вони в свою чергу складаються з амбулаторій (наразі їх 18), які знаходяться у різних районах міста і у самих приміщеннях центру.

Приорітетом для відкриття нових амбулаторій є пішохідна доступність мешканців того чи іншого району до свого сімейного лікаря. Більша частина таких відвідувачів це молоді мами з маленькими дітьми та пенсіонери. Тож нові амбулаторії (за останні п’ять років їх було відкрито 5) будуються чи капітально реконструюються вже з урахуванням потреб маломобільних груп населення.

Район «Томилівська» досить віддалений від інших густонаселених районів міста і кількість його мешканців складає близько 5 тисяч осіб. До відкриття амбулаторії №3 там існував лише пункт медичної допомоги, до сімейних лікарів мешканці масиву були змушені добиратися з декількома пересадками на транспорті або досить довго і незручно пішки через залізницю і жваву автомобільну артерію.

Тож тепер мешканці масиву можуть отримати повний перелік первинних послуг  затверджений наказом МОЗ – обстеження сіменими лікарями, кардіограма, аналізи крові, сечі, скрінінгове обстеження – тестування (туберкульоз, онкозахворювання, СНІД) – не залишаючи свого мікрорайну і не витрачаючи зайвий час. Окрім того, все це відбуватиметься в новому, зручному, обладнаному всім необхідним приміщенні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас