Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві на 30% зросте тариф на вивіз сміття
У Білій Церкві на 30% зросте тариф на вивіз сміття
Середа 14 Грудня, 2022

До виконавчого комітету міської ради надійшло звернення від підприємтва, яке  надає послуги з поводження з побутовими відходами з аргументуванням необхідності підняття тарифу.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської МТГ.

Так, за інформацією надавача послуг, діючі тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами були встановлені відповідним рішенням виконавчого комітету від 09.03.2021 р. №170 та введені в дію з 01.04.2021 року. В структуру тарифів закладалися витрати на рівні цін 2020 року.

Необхідність перегляду тарифів виникла, оскільки збільшились наступні  витрати: зросли ціни на стиснений газ на 283,0%, на дизельне пальне – на 162,5%, на автомобільні оливи й мастила в середньому на 170,0%, зросли ціни на придбання обладнання для збору побутових відходів (євро контейнер) на 75,7 %, зросли витрати на поточний ремонт транспорта – на 498,8 %, зросли ціни на автомобільні шини на 126 %, збільшилася вартість електроенергії на 80,1 %, відповідно зросли витрати на оплату праці з нарахуваннями, розмір мінімальної заробітної плати збільшився на 11,7 %, водопостачання та водовідведення  – на 8,6%.

Розглянувши та опрацювавши документи, виконавчий комітет міської ради вирішив встановити з 01 січня 2023 року нові тарифи на послуги з поводження (збирання, перевезення, захоронення) з побутовими відходами, аби тарифи були економічно обгрунтованими.

У середньому тариф буде збільшено на 30%.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors