У Білій Церкві молодик виготовляв амфетамін в орендованій квартирі

В місті Біла Церква молодий чоловік в орендованій квартирі самотужки виготовляв психотропну речовину – амфетамін з метою збуту. Обладнання та речовини для його синтезу зловмисник замовляв та купував через мережу Інтернет.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє поліція Київської області.

Так, наприкінці минулого року працівники Білоцерківського відділу поліції виявили та вилучили в 22-річного місцевого жителя прекурсори, психотропні речовини, різноманітне лабораторне обладнання. Речові докази були направлені на відповідні експертизи до НДЕКЦ МВС України.

На результаті проведених експертиз встановлено, що серед вилучених наркотичних речовин містився амфетамін та прекурсори – речовини обмеженого обігу.

Поліцейські за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури оголосили про підозру молодику у вчинені злочинів, передбачених ч.3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч.3 ст.311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та за ч.3 ст.313 (Викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, та інші незаконні дії з таким обладнанням) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Наразі тривають оперативно-розшукові заходи встановлення постачальників. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас