У Білій Церкві молодик порвав бюлетень і викинув його у смітник

Пошкодив бюлетень

До Білоцерківського відділу поліції від поліцейського, який ніс охорону публічного порядку під час голосування на одній з виборчих дільниць міста Біла Церква надійшло повідомлення про те, що після того, як виборець проголосував, викинув свої бюлетені у смітник. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє поліція Білої Церкви.

“Виїздом групи документування на місце події було встановлено що 23-річний місцевий житель на виборчій дільниці № 321144 по вулиці Леваневського міста Біла Церква, здійснив своє волевиявлення в кабіні для голосування та вийшовши з неї, кинув один бюлетень до скриньки для голосування, а інші три порвав та викинув у смітник чоловічої вбиральні”, – йдеться у повідомленні.

Патрульні поліцейські Білої Церкви змушені були застосувати фізичну силу та одягнути кайданки на молодика, згідно чинного Закону України “Про Національну поліцію України”, оскільки той почав чинити опір та відмовлявся виходити з приміщення для голосування.

Діям молодика поліцейські надали відповідну правову оцінку-склали адміністративний протокол за ст.212-23 КУпАП, за що передбачений штраф у розмірі від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відео:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас