Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві індустріальні парки звільнили  від сплати земельного податку
У Білій Церкві індустріальні парки звільнили  від сплати земельного податку
Четвер 6 Квітня, 2023

Місцева влада Білої Церкви на 9 місяців звільнила індустріальні парки від сплати земельного податку. Починаючі з квітня ставка податку за земельні ділянки, що входять до складу території індустріального парку становитиме 0% від нормативної грошової оцінки площ.

Рішення міської ради спрямовано на створення сприятливих умов для ведення бізнесу компаніями-учасниками індустріальних парків. Виробничі компанії, які зареєстровані на території індустріального парку відтепер мають можливість значно знизити витрати на утримання земельних ділянок. Скасування частини операційних витрат матиме позитивний вплив на:

✅ фінансові показники підприємства,

✅ собівартість його продукції,

✅ розвиток або модернізацію виробництва, створення нових робочих місць або супутньої інженерно-транспортної інфраструктури.

Опція з використання податкових стимулів на місцевому рівні стала доступною завдяки реанімації та реформуванню роботи індустріальних парків. Результатом цього процесу стала низка законів, які дали змогу перезапустити інструмент регіонального розвитку. Білоцерківська міська територіальна громада стала однією з перших, хто використав цю можливість для підвищення інвестиційної привабливості і конкурентоспроможності міста.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors