Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві енергетикам вдалося вийти на графік вимкнень світла 4/4 – КОВА
У Білій Церкві енергетикам вдалося вийти на графік вимкнень світла 4/4 – КОВА
П’ятниця 23 Грудня, 2022

Відновлювальні роботи на пошкоджених енергетичних мережах Київської області тривають без перерви та цілодобово.  Згідно з доведеними Укренерго обсягами — дефіцит електроенергії в регіоні складає близько 50%.  

Про це повідомив голова Київської ОВА – Олексій Кулеба.

Пріоритетно заживлені лікарні, системи водо- і теплопостачання та інші об’єкти критичної інфраструктури.  

Нещодавно ухвалене рішення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поступово впроваджується, і за останню добу ситуація з електропостачанням в регіоні стала краще.  

Зокрема, в Білій Церкві, Василькові, Фастові енергетикам вдалося вийти на графік вимкнень 4/4. Подібний графік й у Вишгородському районі. 

Найскладніша ситуація в Бучанському, Броварському та частково Бориспільському районах. Там громади вже заживлені, але через масштабні пошкодження світло подається на 2-4 години, вимикається на 6-10 годин.  

“Поступово електропостачання відновлюється. Завдання для енергетиків залишається незмінним — якнайшвидше вийти на зрозумілі та справедливі графіки подачі світла. Попередньо, за 2-3 дні чекаємо зміни ситуації на краще. Це за умови відсутності надзвичайних ситуацій. Я вдячний кожному мешканцю області за розуміння та самоорганізацію. Тримаємо свій цивільний фронт.” – Олексій Кулеба.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors