Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Надзвичайні події > У Білій Церкві дитина проковтнула копійку: патрульні супроводили автівку з маленькою дівчинкою до лікарні
У Білій Церкві дитина проковтнула копійку: патрульні супроводили автівку з маленькою дівчинкою до лікарні
Неділя 10 Жовтня, 2021

Маленькі діти полюбляють брати до рота різні сторонні предмети й інколи випадково їх ковтають. Іноді це не несе ніякої загрози, а в деяких випадках рахунок іде на години.

БЕЗ ТАБУ поділиться історією мами з Білої Церкви, дитина якої ненароком проковтуна монетку номіналом в 5 копійок.

Ольга Сова, пряма мова:

Ранок. Єва солодко спить. Я роблю композицію з кульок. Тиша. І серед цієї тиші я чую як за стіною, в іншій частині будинку, де живуть мої батьки і де цієї ночі спала Тереза страшний крик дитини ,а потім моєї мами!.Вибігла на двір, там на зустріч батько :” біжи бігом – Тереза проковтнула 5 копійок!”

Забігла в хату, дитина кричить і рве, каже що болить і що важко дихати і знову рве!!! Замотую в куртку несу до дому. Дзвоню Андрію. Він в супермаркеті . 9 хвилин. Він вдома. Ми без взуття ,находу вдягаючись , з рвотою і криком сідаємо в авто і летом в дитячу.

Але Таращанський масив стоїть! Він стоїть, бо міст на Заріччі роблять до нині, бо не працює світлофор і там регулювальник чи ще чого ,але він стоїть , і ми знаємо підїзджаючи туди що в нас нема часу. Можливо його нема зовсім!


Андрій , телефонує в 102 і поки ми доїжджаємо до Таращанського нас вже чекає патрульне авто!!! З сиреною і гучномовцем хлопці супроводжують нас через цю нескінченну пробку!!! Дитина весь час кричить і плаче що їй болить.

І от на в’їзді на міст. Перед самим мостом,якась…. людина поставила грузове авто. Воно перегородило праву крайню автобусну смугу по якій ми проскакували. Не залишається нічого, окрім сигналити і надіятись на реакцію водіїв на сирену поліції. Водії в пробці стоять без дистанції, а значить не можуть посунутись ,щоб перестроїтись в вільний від грузовика ряд нам вийшло швидко!

Врешті втислося поліцейське авто, і ми би мали за ним…але тут якийсь воліла просто перегороджує нам шлях і суне сам. Може не чув, не зрозумів, не побачив, що поліція робить супровід…

Втислись. Хлопці супроводом аж у двері приймальні .

Поза чергою. Огляд. Рентген. Хірург. Пройшла в шлунок. Не в легенях!Це головне! Больові відчуття , бо йшла по вузьких місцях стравоходу!

Треба було б витягти .. але в обласній, міській, районній – ніде немає ендоскопа з щіпцями!!! Ніде! Лише Охмадит та Боярка! Якщо ситуація критична – максимально лише туди! Якщо в легенях – лише туди! Але коли надто критично , то часу дуже мало. А в нас нема чим і як?

Віримо що обійдеться без втручання ? Якщо ж болі будуть, тоді лише Київ.
Чекаємо і молимося як всі батьки за своїх діток! ?

Про що цей пост?
☝️ПРО ОБЕРЕЖНІСТЬ!
Будьте обережні ще більше! Це так страшно! І навіть якщо дитині вже 4 вона може утнути таку дурницю. (лікарі говорять, що бувають проковтнуті шпильки, Кіндер іграшки, монети, батарейки і розкушені градусники, ланцюжки з хрестиками і це неповний перелік!!! І навіть в старшому віці.


Якщо сталося щось подібне – обов’язково до лікаря! Предмет може потрапити в легені, перекрити стравохід, пошкодити щось на своєму шляху ,спричинити кровотечу, заплутатись в кишківнику …


☝️ПРО ПАРКУВАННЯ
Не паркуйте авто на проїжджій частині або там, де ваш транспорт блокує під’їзди, проїзди, виїзди. Для когось ваше порушення правил парковки, може коштувати дуже дорого!


☝️ПРО ПОВЕДІНКУ НА ДОРОЗІ
Завжди, реагуйте на проблискові маячки поліції, швидкої, пожежної. Вони рятують життя. І чи встигнуть вони до пункту призначення часто залежить від вас.


☝️І ПРО ВДЯЧНІСТЬ та ПРОФЕСІОНАЛІЗМ.
Вдячність лікарям за оперативну роботу.
Вдячність диспетчеру служби 102. За те, що зреагувала на прохання про допомогу. Не перенаправляла, не задавала багато питань, а просто зробила все, щоб допомогти.


Особлива вдячність цим чудовим хлопцям- Німерич Максиму
та Сергій Смеляк . Батальйон патрульної поліції, Біла Церква, 1 взвод , 2 рота. Вдячність за людяність, оперативність, за те, що прийшли на допомогу і не відмахнутися,не переклали прохання про допомогу на когось іншого. За те, що не шукали зобов’язаних, а взяли і допомогли!Зробили все від них залежне!
Люди, нехай береже вас Бог і тих кого ви любите. Нехай цінує керівництво,бо саме завдяки таким як ви живе віра в людяність, професіоналізм і небайдужість. ??


P.S Опісля знайшли хлопців і сфотографували, спеціально, щоб поділитися з вами. Щоб знали в обличчя цих чудових людей, поліцейських, які патрулюють вулиці нашого міста, які готові прийти на допомогу без зайвих питань і поділу на “наша/не наша справа”, “наша/ненаша відповідальність”. Взяти і зробити все можливе?

P.S Хочеться звернути увагу Геннадій Дикий на проблему постійних пробок на Таращанському мосту та на відсутність деякого обладнання в лікарнях… Можливо у Ваших силах щось змінити і чимось допомогти.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors