У Білій Церкві двох молодиків засуджено до 11 років позбавлення волі за скоєння розбійного нападу

напали на перехожого біла церква

Два чоловіки в Білй Церкві вчини розбійний напад на перехожого, в ході якого нанесли тяжкі тілесні ушкодження, викрали телефон та гаманець. Нині їх засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

За публічного обвинувачення Білоцерківської місцевої прокуратури Білоцерківським міськрайонним судом винесено вирок двом молодикам,  які скоїли розбійний напад на перехожого в м. Біла Церква (ч. 4 ст. 187 КК України). Вироком суду їх визнано винними в інкримінованому злочині та засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

В ході судового розгляду встановлено, що зловмисники в грудні 2018 року, в нічну пору доби, за попередньою змовою між собою, з корисливих мотивів, посеред вулиці міста напали на перехожого. Чоловіки завдали потерпілому тяжких тілесних ушкоджень та заволоділи його мобільним телефоном і гаманцем. Після чого, з місця вчинення злочину втекли.

Попри заперечення обвинувачених причетності до вчинення інкримінованого злочину, вина останніх повністю підтверджена зібраними слідством доказами, а невизнавальні показання розцінені судом, як намагання ухилитися від кримінальної відповідальності за скоєне.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас