У Білій Церкві дозволили продаж алкоголю, але за певних умов

алкоголь біла церква, дозволили продаж алкоголю біла церква, продаж алкогольних напоїв біла церква

Продаж можна буде здійснювати в кількості не більш ніж 2 (дві) одиниці в одні руки з часовим проміжком реалізації не менш як 2 (дві) години.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету 26 квітня.

Враховуючи погодження Білоцерківської районної військової адміністрації, дозволити починаючи з 27 квітня 2022 року на території Білоцерківської міської територіальної громади торгівлю алкогольними напоями за наступних умов:

1.1. продаж здійснювати з 10 години 00 хвилин до 16 години 00 хвилин виключно в торгівельній мережі (магазинах) та закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями;

1.2. продаж здійснювати виключно із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій;

1.3. продаж здійснювати в кількості не більш ніж 2 (дві) одиниці в одні руки з часовим проміжком реалізації не менш як 2 (дві) години.

2. Заборонити продаж алкогольних напоїв особам у форменному одязі з числа військовослужбовців та інших правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальної громади, які залучені до несення служби.

3. У разі встановлення порушень умов продажу алкогольних напоїв, встановлених пунктом 1 рішення, виявлення негативних наслідків, спричинених такими діями, невідкладно реагувати на такі випадки шляхом розгляду питань на засіданнях комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з прийняттям відповідних рішень по забороні або обмеженню продажу алкогольних напоїв.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас