У Білій Церкві депутати віддали землю по підробним документам

6 грудня у ході сесійного засідання було розглянуто низку скандальних земельних питань, на які міський голова раніше наклав вето. Депутатами було подолано вето з двох питань.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Серед них такі:

  • про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Саміщенко Анні Олександрівні;
  • про надання дозволу на продаж земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться в користуванні фізичної особи – підприємця Паюнової Наталії Іванівни.

“Ці земельні ділянки віддаються під капітальні споруди. Ці капітальні споруди не зареєстровані, жодних містобудівних умов, жодних декларацій про початок або закінчення будівельних робіт немає. Відповідно жоної коп коли це нерухомість сплачується мусту – їх не пуступило. Це майно, яке зареєстровано за них – зареєстровано по підробних документах, абсолютно без будь-якої містобудівної документації.”

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Поіменне голосування про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Саміщенко Анні Олександрівні

Поіменне голосування про надання дозволу на продаж земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться в користуванні фізичної особи – підприємця Паюнової Наталії Іванівни.

Рішення про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Приватному підприємству «Вілія» залишилося заветованим, оскільки за нього не проголосувала достатня кількість депутатів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас