У Білій Церкві депутати обрали колишнього мера-регіонала Василя Савчука секретарем міської ради (Відео)

За відповідне рішення, шляхом таємного голосування, віддали свої голоси 25 депутатів Білоцерківської міської ради.

Василь Савчук – людина з великою політичною історією в місті:

З 1990 по 1998 рр. — заступник голови Білоцерківської міської ради, у 1998–2006 рр. — заступник міського голови м. Біла Церква.

У 1990–1998 рр. — обирався депутатом Білоцерківської міської ради, У 1990–1994 рр. — обирався депутатом Київської обласної ради.

З 2006—2015 рр. — Білоцерківський міський голова.

Опозиційні депутати стверджують, що Василь Савчук є людиною також регіонала Костянтина Єфименка.

Про голосування за Василя Савчука 6 грудня стало відомо напередодні і жителі міста мали змогу визначитись зі своїм вибором у соціальній мережі Facebook:

Голосування за секретаря – це не єдине ганебне рішення, яким у велике державне свято – День Збройних Сил України, відзначились білоцерківські депутати.

Вони намагалися позбавити права відвідувати сесії міської ради Народного Героя України, волонтера Юрія Москаленка за “образу депутатського корпусу”. За відповідне рішення проголосували 18 депутатів.

Фото: Леся Поліщук

“Цікаво, що саме представникам народу від якого обрали депутатів і намагаються заборонити бути присутнім. Це мені нагадало часи Віктора Януковоща, так як його поціновувачі і продовжувачі традицій по іншому не можуть”, – написав у своєму блозі Анатолій Штефан.

Деталі у відео БЦТВ:

Рекомендовано для Вас