Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві буде встановлено меморіальні дошки двом загиблим Героям
У Білій Церкві буде встановлено меморіальні дошки двом загиблим Героям
Середа 10 Травня, 2023

На жаль, сьогодні ми втрачаємо найкращих синів і дочок, через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Памʼять про білоцерківських Героїв, які загинули, захищаючи свободу та територіальну цілісність України, увіковічують у меморіальних дошках. У нашій громаді їх встановлюють на навчальних закладах, де вчилися Герої.

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міської територіальної громади.

Із ініціативою щодо встановлення меморіальних дощок на честь свої випускників до виконавчого комітету звернулися Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія № 16 ім. М.О. Кириленка та Білоцерківська гімназія-початкова школа № 7 ім. генерал-полковника Г.Воробйова.

На фасаді ліцею-гімназії № 16 встановлять пам’ятну дошку Миколі Васильовичу Дмитруку,  а гімназії-початкової школи № 7 – Дмитру Іллічу Румянцеву. 

Микола став на захист волі та незалежності України з початку повномасштабного вторгення рф. Загинув 22 вересня 2022 року від ворожого обстрілу в місті Бахмут. 

Капітан Дмитро Румянцев загинув 20 березня 2022 року під час оборони своєї військової частини від окупантів в районі села Миколаївка під Бучею на Київщині. Офіцеру було 45 років.

Дмитро народився у місті Біла Церква Київської області. Закінчив Київський інститут Сухопутних військ. Любив займатися плаванням. З 2017 року служив за контрактом у Збройних силах України. Побратими називали його Ілліч.

Під час повномасштабного російського вторгнення Дмиттро обіймав посаду старшого офіцера у військовій частині А4180. З перших днів великої війни обороняв Київщину від окупантів.

«Мій Янгол був дуже доброю і чуйною людиною. В частині Діму поважали, бо він завжди до своїх ставився, як батько. Коли потрібно – похвалить, а коли – і насварить. Завжди допоможе. Був відданий своїй справі до кінця. Коли частину взяли в облогу, він підтримував своїх, і вже поранений разом із своїм другом перший пішов у бій», – розповіла дружина полеглого захисника Любов.

Посмертно капітан Румянцев нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Поховали офіцера на Алеї Слави у рідній Білій Церкві.

У Дмитра залишилися дружина і троє дітей.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors