У Білій Церкві водій маршрутки відмовив у пільговому проїзді пенсіонеру та вигнав його із салону

маршрутка біла церква

Сьогодні, 8 липня, зранку о 08:40 на зупинці поблизу Новуса в 22 автобус зайшов дідусь років 75-80 з посвідченням на пільги і попросив водія про безкоштовний проїзд. Однак водій сказав, що він не має наміру возити когось безкоштовно і що кожен повинен платити в цьому житті за себе і вигнав дідуся з салону.

Про цю надзвичайно зухвалу поведінку водія і його порушення повідомила Елена Тищенко Малёваная на сторінці групи Біла Церква у Facebook.

Далі пряма мова:

“Я зайшла в маршрутку в той момент коли дідусь збирався виходити з маршрутки, я швидко зрозуміла в чому справа і попросила дідуся повернутися, а водієві сказала, що я заплачу за нього, але дідусь відмовився і вийшов.

По дорозі водій став виховувати мене за те, що я збиралася заплатити за чужого мені чоловіка, моя відповідь була “це мої проблеми за кого і за що платити!”. Салон був переповнений пасажирами, але ніхто не поставив на місце водія, обговорювали лише з обуренням між собою тільки дві дівчини, які сиділи позаду мене. У нас як завжди “моя хата з краю, не чого не знаю”.

На сьогоднішній день пільги на проїзд навіть в період карантину ніхто не відміняв. Крім того, водій даного автобуса порушив п. 7 Постанови КМУ N500 від 17.06.2020, рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради N 334 від 23.06.2020р. і п. 4 Постанови Головного санітарного лікаря України N 23 від 21.05.2020 р., де сказано: “кількість пасажирів має бути в межах кількості місць для сидіння”.

Про такі або схожі ситуації в нашому місті читаю кожен день, тому прошу керівників і водіїв усіх маршрутів і нашого мера тримати марку міста “Добра”, а так само відреагувати і вживати заходів і бажано карати таких водив які працюють тільки зі своїми законами і переконаннями, без поваги до людей, не вмінням їздити і дивитися за технікою, зате йдуть розмови про підвищення тарифу на проїзд в недалекому времені. За що платити більше, ми і так дорого платимо за те, що маємо. Не будьте байдужі до того, що вас оточує”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас