У Білій Церкві позбавили матір аліментів на дитину в сумі на майже 140 тис грн

Слідчі Білої Церкви скерували до суду матеріали стосовно державного виконавця, який безпідставно лишив матір нарахування аліментів.

Як повідомляє пресслужба поліції Білоцерківщини, до поліції звернулась мати-одиначка з проханням допомогти їй у отриманні передбачених законом виплат на її неповнолітню дитину.

Як з’ясували в ході досудового розслідування слідчі, державний виконавець міського відділу ДВС Білоцерківського міськрайонного управління юстиції, маючи виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини до 2022 року порушив закон. Не дивлячись на рішення Білоцерківського міськрайонного суду, 36-річний виконавець без жодних на те підстав закрив виконавче провадження та позбавив дитину в отриманні належних їй коштів на суму майже 140 тисяч гривень.

Наразі обвинувальний акт за процесуальним керівництвом Білоцерківської місцевої прокуратури за ч.1 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінальньного кодексу України слідчі скерували до суду для прийняття законного рішення. За такий корупційний злочин порушнику загрожує покарання до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та штраф до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас