“Цивільне населення, що проживає на лінії зіткнення потребує особливої підтримки”, – Сергій Наєв

Сергій Наєв. CIVIC

У Командуванні об’єднаних сил Збройних Сил України під керівництвом командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва відбулась робоча зустріч з керівництвом міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту» (CIVIC).

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Під час заходу представники CIVIC в Україні, обговорили ініціативи ефективного діалогу між Збройними Силами та цивільним населенням в районі проведення операції Об’єднаних сил щодо удосконалення механізмів відстеження шкоди цивільному населенню.

Як зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, найбільшу потребу в допомозі відчувають люди, які живуть у населених пунктах на лінії зіткнення.

– На даний час Збройні Сили України намагаються підтримувати та допомагати таким людям. Також ми займаємося відновленням помешкань, які постраждали внаслідок обстрілів, бо люди на лінії розмежування потребують більшої турботи та уваги, – наголосив Сергій Наєв.

CIVIC працює в Україні з 2016 року та підтримує діалог із багатьма урядовими структурами України на національному та місцевому рівнях з питань захисту та надання допомоги постраждалому цивільному населенню у зоні конфлікту. Також CIVIC надає експертну підтримку Управлінню цивільно-військового співробітництва ГШ ЗСУ, зокрема в рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Генеральним Штабом Збройних Сил України і CIVIC від 15 червня 2018 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас