Тітушка вигнали з Федерації змішаних єдиноборств одразу після призначення на посаду

Вадим Тітушко Біла Церква

Після розголосу в соціальній мережі Facebook щодо призначення скандально відомого спортсмена з Білої Церкви Вадима Тітушка віцепрезидентом UF MMA в Київській області його швидко зняли з цієї посади. Крім того, він перебуває під домашнім арештом.

Скандальне призначення прокоментували в “Українській Федерації Змішаних Бойових Мистецтв”.

Вони пояснили, що “короткострокове призначення було зроблене на місцевому рівні та скасоване одразу ж, як це стало відомо керівництву федерації”.

“Хочемо прокоментувати ситуацію стосовно Вадима Тітушка. На сьогоднішній день ця людина не має ніякого відношення до федерації UFMMA. Короткострокове призначення було зроблено на місцевому рівні, та скасоване одразу ж, як це стало відомо керівництву федерації, – йдеться у повідомленні.

В Facebook-спільноті “Білоцерківська федерація змішаних єдиноборств” Тітушка вітали з призначенням на посаду “віцепрезидента Української федерації MMA у Київській області”, але зараз ця публікація видалена. 

Крім того, в.о. речника Міністерства внутрішніх справ Ярослав Тракало повідомив, що Вадим Тітушко з 15 червня перебуває під домашнім арештом.

Цей запобіжний захід було обрано судом у кримінальному провадженні про розбій і викрадення, за яким Тітушка в 2018 році оголосили у розшук. Під домашнім арештом спортсмен перебуватиме до 3 вересня.

Наразі проводяться фінальні процесуальні дії для завершення досудового розслідування та передачі матеріалів кримінального провадження в суд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас