Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Свято добра та гарного настрою: завдяки військовим у місті Чернігів реалізували мистецький проект «ARTПЕРЕМОГА»
Свято добра та гарного настрою: завдяки військовим у місті Чернігів реалізували мистецький проект «ARTПЕРЕМОГА»
Середа 13 Липня, 2022

Справжнє свято добра та гарного настрою відчули діти мікрорайону Бобровиця міста Чернігова завдяки національному мистецькому проєкту “ARTПЕРЕМОГА”, що було засновано за ініціативи та сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача, даний проект став правонаступником проекту «ARTПЕРЕМИР’Я», що успішно функціонував із 2018 року.

За період його діяльності організовано та проведено 57 виступів найкращих артистів та театральних колективів. На цих заходах побували понад 17 тисяч дітей та їх батьків.

– Головна ідея проекту не тільки збереження та розвиток національної культури, але й активне протистояння та боротьба з російським агресором саме на культурному фронті, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

У межах проекту «ARTПЕРЕМОГА», у Чернігові вже стартувала імерсійна мистецька акція «Хата добра», що являє низку мистецьких заходів арттерапевтичного напрямку для дітей, які зазнали травм через військову агресію росії.

Як повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою проведення акції є допомога дітям у розв’язанні психологічних проблем, створення гарного настрою і позитивних емоцій, налагодження повноцінної комунікації з однолітками, а також подолання замкнутості.

– Поки що це пілотний проект. Надалі ми плануємо охопити своєю діяльністю Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Луцьк та Львів, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Варто зазначити, що проведенню даної акції активно сприяли громадська організація “DUSHA/UA”, театральний режисер Антон Шеремок та 119 окрема бригада територіальної оборони Чернігова.

До програми мистецької акції увійшли виступи акторів Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. Довженка з казковою виставою «Ангелик, що загубив зірку», розвивальні інтерактивні ігри для дітей, мистецькі майстер-класи з малювання та художнього розпису, аквагрим, а також вручення солодких подарунків та іграшкок від військових.

Слід підкреслити, що керівником проекту «ARTПЕРЕМОГА» є офіцер командування об’єднаних сил ЗС України, письменник Борис Кутовий, а художнім куратором – театральний діяч, режисер-постановник Максим Добролюбов.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors