Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Спортсмени з Білої Церкви стали призерами чемпіонатів, один з них встановив рекорд України
Спортсмени з Білої Церкви стали призерами чемпіонатів, один з них встановив рекорд України
Понеділок 5 Квітня, 2021

Спортсмени зі спортивного ліцею Білої Церкви отримали призові місця на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів. А 14-річний Богдан Олевич, який за 6 годин проплив 23 км та став переможцем в абсолютній віковій категорії серед чоловіків, встановив рекорд України.

Про це повідомила пресслужба “Київського обласного ліцей-інтернату фізичної культури і спорту”.

Вперше в Україні у місті Вознесенську (Миколаївської обл.) у 25-метровому басейні пройшов 6-ти та 12-ти годинний ультрамарафон з плавання, який проводив UKRAINIAN ULTRA SWIMMING CLUB.

В цих змаганнях взяв участь ліцеїст Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” Олевич Богдан, який за 6 годин проплив 23 км та став переможцем в абсолютній віковій категорії серед чоловіків і встановив рекорд України. Для його віку це велике досягнення.

З 2 по 4 квітня 2021 року в місті Київ відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, який зібрав понад 250 учасників з усіх куточків нашої країни.

Ліцеїсти Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” в складі Київської області взяли участь у цих змаганнях та показали такі результати:

Переможцем чемпіонату став Яценко Роман у ваговій категорії 51 кг та виконав норматив майстра спорту України з греко-римської боротьби.

Срібні нагороди вибороли Хутько Артем у ваговій категорії 71 кг та Яшкін Кирило у ваговій категорії 80 кг, здобувши право представляти Україну на чемпіонаті світу.

Моххамад Аріан у ваговій категорії 60 кг отримав бронзову медаль.