Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Співпраця у сфері оборони: відбулася зустріч Командувача об’єднаних сил ЗСУ з начальником штабу Об’єднаних сил Великої Британії
Співпраця у сфері оборони: відбулася зустріч Командувача об’єднаних сил ЗСУ з начальником штабу Об’єднаних сил Великої Британії
Понеділок 17 Січня, 2022

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з начальником штабу Об’єднаних сил Збройних Сил Великої Британії бригадним генералом Джо Баттерфіллом.

У ході зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував британського колегу про безпекову ситуацію в Україні та навколо її державних кордонів.

Сторони узгодили питання обміну інформацією про ситуацію на загрозливих напрямках нашої держави, а також питання спільного реагування на наявні військові загрози.

– Задля набуття повних оперативних спроможностей, нам потрібна ваша консультативно-дорадча та експертна допомога з питань порядку роботи Об’єднаного оперативного центру в ході ведення операції, а також з планування вогневого ураження противника в операції й особливості його проведення як у ЗС Великої Британії, так і в країнах-членах НАТО, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Крім цього він додав, що Командування об’єднаних сил Збройних Сил України високо цінує стратегічні відносини з Великою Британією та всебічну допомогу у протидії російській агресії.

Своєю чергою, бригадний генерал Джо Баттерфілл відзначив готовність британської сторони до розширення практичної допомоги у підготовці оперативного складу Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Ми налаштовані й надалі розвивати наше співробітництво у цьому контексті, а також обмінюватися набутим досвідом у ході ведення бойових дій, – підкреслив бригадний генерал Джо Баттерфілл.

Підбиваючи підсумки зустрічі, генерал-лейтенант Сергій Наєв зауважив на тому, що сьогодні перед нашими країнами стоять непрості завдання та виклики.

– Але відносини України та Великої Британії вже багато разів доводили, що коли ми разом – ми здатні спільно досягати дивовижних результатів, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors