Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Спільними зусиллями переможемо ворога! Наєв привітав з Днем радіо, телебачення та звʼязку
Спільними зусиллями переможемо ворога! Наєв привітав з Днем радіо, телебачення та звʼязку
Четвер 16 Листопада, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку, які відзначають своє професійне свято.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Відповідний допис він опублікував в своєму телеграм-каналі.

Шановні працівники радіо, телебачення та звʼязку, вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні неможливо переоцінити вашу роль для кожної людини та суспільства в цілому. Ви скорочуєте відстані та розширюєте кордони нашої реальності, допомагаючи людям легко отримувати інформацію. 

Розбудовуючи інформаційний простір, ви не тільки допомагаєте формувати громадську думку та обʼєднувати націю – ви сприяєте процесам державотворення, утвердженню правових засад та розвитку демократії.

Щиро дякую вам за нелегку працю і професіоналізм, які ви щоденно та з гідністю проявляєте в умовах війни – правдиво інформуєте слухачів та глядачів про усі події, які відбуваються у нашій країні та світі. 

З нагоди свята, бажаю українській медіаспільноті наснаги й витримки, успіхів та процвітання! Нехай всі ваші сміливі плани обовʼязково будуть реалізовані!

Впевнений, що разом та спільними зусиллями ми неодмінно переможемо ворога!

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors