Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > “Смотрящого” за СІЗО засуджено за цілу низку злочинів: у Білій Церкві він 7 років тому забив насмерть перехожого
“Смотрящого” за СІЗО засуджено за цілу низку злочинів: у Білій Церкві він 7 років тому забив насмерть перехожого
П’ятниця 23 Грудня, 2022

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Білоцерківської окружної прокуратури жителя Київщини судом засуджено до 14 років та одного місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

 Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Прокурори у суді довели, що в листопаді 2015 року в Білій Церкві, раніше неодноразово судимий неповнолітній схопив із землі гранітний камінь і вдарив ним по голові перехожого, з метою заволодіння його майном. Від удару потерпілий впав, а зловмисник завдав йому ще декілька ударів ногою по голові та заволодів його особистими речами, після чого залишив місце злочину. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні.

Перебуваючи під вартою в слідчому ізоляторі, обвинувачений здобув авторитет серед ув’язнених і був призначений так званим смотрящим за частиною корпусів установи, де поширював свій злочинний вплив. Він взяв на себе всю повноту неформальної влади, визначив правила поведінки та забезпечував неухильний контроль за їх виконанням іншими особами.

Обвинувачений, використовуючи свої зв’язки з криміналітетом, створив злочинну групу і налагодив надходження наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів на територію ізолятора та за його межами у столиці. Гроші від їх реалізації, зокрема і серед засуджених, направляв до так званого общака.

Враховуючи доводи прокурора, суд визнав чоловіка винним у цілій низці злочинів.

До набрання вироком законної сили вказаний громадянин перебуватиме під вартою.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors