Слідчі Білої Церкви повідомили про підозру вуличному грабіжнику

Вирвав сумку з рук

В кінці минулого місяця в місті Узин, у 30-річної жінки, яка поверталась додому в нічний час, невідомий чоловік, який йшов назустріч, неочікувано вирвав у неї сумку, в якій знаходились кошти в сумі 16 000 гривень, після чого кинувся навтіки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє Білоцерківське районне управління поліції.

Намагання наздогнати грабіжника потерпілій не дали ніякого результату, тому вона відразу звернулась до місцевої поліції, де і розповіла про те, що з нею трапилось.

Після проведення низки оперативних заходів, фігуранта затримали працівники кримінальної поліції Білоцерківщини неподалік від його місця проживання. 32-річний чоловік зізнався у скоєному та пообіцяв повернути потерпілій всі витрачені ним кошти. Викрадену сумку поліцейські також розшукали та вже повернули власниці.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, оскільки він вже мав в минулому проблеми з законом за скоєння майнових злочинів. За процесуальним керівництвом Білоцерківської місцевої прокуратури, зловмиснику вже повідомили про підозру. Слідчий встановлює всі обставини та деталі вчинення кримінального правопорушення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас