Славнозвісний білоцерківський “Граф” буде демонтовано

graf-levanevskogo

10 березня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому було розглянуто питання демонтажу “Графу” на масиві Леваневського.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Розглянувши подання управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, звернення КУ БМР «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква», взявши до уваги  акти обстеження тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, рішення міської ради щодо припинення терміну дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, відповідні накази управління містобудування та архітектури міської ради  та інші документи й врахувавши чинне законодавство України члени виконавчого комітету вирішили: 

-демонтувати тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що розташована в місті Біла Церква по вул. Леваневського, в районі будинку № 59; (торгівля шаурмою з причепа)

-демонтувати тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що розташована в місті Біла Церква вул. Митрофанова  в районі будинку № 73. (торгівля спиртними напоями на розлив, наливайка “Граф“)

Інспекції з благоустрою міста Біла Церква та Муніципальній варті доручено вжити заходів, що передбачені чинним законодавством України, щодо демонтажу даних тимчасових споруд.

Однак, поруч з Графом продовжує свою роботу “Графиня”, яку назвали жителі масиву Леваневського в честь сусіднього розташування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас