Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Скандал довкола Євробачення: довідка Аліни Паш про поїздку до Криму виявилася фейковою
Скандал довкола Євробачення: довідка Аліни Паш про поїздку до Криму виявилася фейковою
Вівторок 15 Лютого, 2022

Раніше повідомлялося, що через скандали Україні може загрожувати дискваліфікація на Євробаченні 2022 року.

Державна прикордонна служба не видавала переможниці нацвідбору на Євробачення 2022 Аліні Паш довідку про законний перетин держкордону України в 2015 році.

Про це повідомили у ДПСУ на запит організатора національного відбору, повідомляє “Суспільне”.

“Держприкордонслужба не видавала документ про в’їзд у Крим з української території, який Аліна Паш надала “Суспільному”, про це нам повідомили в ДПСУ”, – йдеться у повідомленні у Telegram мовника.

Нагадаємо, переможниця національного відбору на Євробачення 2022 Аліна Паш потрапила у скандал через відвідування окупованого Криму в 2015 році. З’ясувалося, що співачку у 2019 році внесли в базу сайту “Миротворець”, причина – незаконний в’їзд у Крим.

“Державна прикордонна служба проаналізувала інформацію, що була поширена Суспільним мовником України про документ, начебто який був наданий ДПСУ фізичній особі для представлення в рамках відбору на Євробачення. Нам не відомо, що саме за документ опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювали і під таким номером нікому не надавали”, — сказав Демченко.

За його словами, відомство також отримало офіційне звернення від Національної суспільної телерадіокомпанії України, аби підтвердити створення такого документу.

“В найближчий час мовник отримає нашу відповідь”, — додав речник ДПСУ.

Відповідаючи на запитання, чи Аліна Паш взагалі має документ про перетин кордону, Демченко сказав, що “ДПСУ не вправі розголошувати конфіденційну інформацію про третіх осіб, у тому числі щодо перетину кордону”. Такі відомості може отримати лише особа, якої це стосується, пояснив речник ДПСУ.

За словами Андрія Демченка, зараз підрозділ ДПСУ опрацьовує відповідь на звернення виконавиці, яке надійшло і зареєстроване в ДПСУ, щодо її перетину кордону.

Як повідомила Голова Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, Наглядова рада збирається на позачергове засідання, щоб розглянути ситуацію, що склалася навколо нацвідбору на “Євробачення”. Засідання відбудеться найближчими днями.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors