Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сім’ї з Київщини отримають нове житло замість зруйнованого, зокрема в Білій Церкві
Сім’ї з Київщини отримають нове житло замість зруйнованого, зокрема в Білій Церкві
Середа 7 Вересня, 2022

Сформовані перші списки на отримання квартир та будівництво приватних домівок. Кандидатури сімей були подані та затверджені територіальними громадами. Про це повідомили в Київській обласній державній адміністрації.

51 родина із 10 територіальних громад області погодила отримання запропонованих квартир відповідно до програми “Нова оселя”. Серед них – 18 квартир для багатодітних сімей, 33 – для сімей із дітьми та вагітних жінок. Квартири знаходяться в містах Бровари, Богуслав, Бориспіль, Ірпінь, Біла Церква та селищі Макарів.

За результатами попереднього розгляду пропозицій, що були подані 17-ма громадами, відповідно до програми “Відбудова приватних будинків“ також може бути побудовано 103 приватних оселі. Це 49 будинків по 70 кв. метрів, 21 будинок по 90 кв. метрів, 33 будинки по 120 кв. метрів.

Вартість будівництва буде визначена після проведення відповідних експертиз. 

Київська обласна рада затвердила дві програми щодо забезпечення житлом людей, які втратили свої домівки через бойові дії. За програмою «Відновлення приватних будинків» планують звести 560 нових будинків. За програмою «Нова оселя» в забудовників планують викупити 2000 готових квартир за рекомендованою ціною.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors