Що робити, коли державна лікарня вимагає гроші за лікування COVID-19

коронавірус лікування, вимагають гроші за лікування коронавірус, коронавірус платне лікування

Лікування коронавірусної інфекції у державних лікарнях має повністю оплачуватися державою. Якщо цього не стається, пацієнту слід звернутися на гарячу лінію Національної служби здоров’я України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, пише Радіо Свобода.

За його словами, якщо хворий госпіталізований до стаціонару, в лікарні, в якій надається медична допомога хворим з коронавірусною хворобою, держава повністю покриває це лікування.

Це так званий “ковідний пакет”, на який Національна служба здоров’я України укладає контракт з лікарнею і перераховує кошти,
– сказав головний санітарний лікар.

Нагадаємо, у випадку, якщо пацієнт не має свого сімейного лікаря і підозрює коронавірус, йому слід також зателефонувати на регіональну телефонну гарячу лінію з питань COVID-19.

ЩО ВІДОМО ПРО ЛІКУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ ВІД КОРОНАВІРУСУ

Журналісти 24 каналу провели розслідування, скільки коштує лікування від COVID-19 в Україні. Чимало українців відверто і щиро розповіли історії про те, що самостійно купували медикаменти, адже у лікарнях всі ліки, які були закуплені, вже майже закінчилися.Про це у коментарі 24 каналу розповів інфекціоніст Роман Пономаренко.

“НСЗУ дає кошти на доплату 300% лікарям, і за ці гроші лікарні повинні також закупляти ліки. Але реально тільки на заробітну плату вистачає. В Полтаві ще не пишуть ліки на список, але якщо все піде такими темпами, то також будуть писати. Або повертатися на старі зарплати і купляти ліки, або виплачувати зарплату працівникам”, – пояснив лікар.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас