Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > Шахраї від імені міської влади вимагають у підприємців Білої Церкви гроші на ЗСУ
Шахраї від імені міської влади вимагають у підприємців Білої Церкви гроші на ЗСУ
П’ятниця 20 Травня, 2022

У Білій Церкві шахраї від імені керівництва міської ради закликають жителів та підприємців надсилати кошти ніби на підтримку ЗСУ. Місцева влада попереджає, що у громаді діє єдиний офіційний і виключно благодійний рахунок. Влада не розсилає жодних листів із закликами долучитися до благодійних програм.

Про це повідомив голова Білоцерківської міської ради Геннадій Дикий.

“Останніми днями злочинцями в той час, коли вся країна у війні, коли люди останні кошти віддають на на допомогу Збройним Силам, знаходяться злочинці, які від імені міської ради, представляючись іменем заступника міського голови, шлють листи з підробленими підписами, а також вимагають від підприємців перерахувати гроші на картковий рахунок”, – розповів Геннадій Дикий.

Міська рада вже повідомила правоохоронні органи про відповідні шахрайські дії. Білоцерківська міська рада має лише благодійні рахунок та фонд. 

“Хочу запевнити, що всі ці кошти, у першу чергу, йдуть на допомогу Збройним Силам України, нашій славетній 72 бригаді, нашому героїчному зенітно-ракетному полку, а також нашому госпіталю. Білоцерківська міська рада нікому не телефонує і не надсилає листи. Кошти, які надходять на благодійні рахунки – це добровільні пожертви”, – додав мер.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors