Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Шахрайство з державними землями на понад 2,5 млн грн: судитимуть двох білоцерківців
Шахрайство з державними землями на понад 2,5 млн грн: судитимуть двох білоцерківців
Вівторок 19 Липня, 2022

Шахрайство з державними землями на понад 2,5 млн грн: двоє мешканців Білої Церкви, залучившись допомогою посадових осіб землевпорядної організації, використовуючи підроблені документи, зокрема рішення сесій міської ради та технічну документацію,  незаконно оформлювали право приватної власності на земельні ділянки у м. Біла Церква.

Про це повідомляє прокуратура Київської області.

Прокурори Білоцерківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи – двох посадовців землевпорядної організації, приватного архітектора та ще двох громадян за фактами шахрайства в особливо великих розмірах з використанням підроблених офіційних документів ( ч. 3 ст. 28 чч.2, 3 ст. 358,  ч. 4 ст. 190 КК України).

Загалом, через дії вказаних осіб з державної та комунальної власності незаконно вибули 3 земельні ділянки загальною площею 0,7 га. Збитки оцінюються у понад 2,5 млн грн.

Зазначимо, що двоє з обвинувачених отримали 18 тис доларів США від громадян за незаконне переоформлення земель у їх приватну власність. Також вони намагалися  оформити право приватної власності на ще дві земельні ділянки комунальної форми власності в м. Біла Церква.

Крім того, окружною прокуратурою до обвинувачених заявлено в інтересах держави цивільні позови на відшкодування 2,5 млн грн збитків.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Білоцерківського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області. Обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню поки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors