Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв вручив нагороду засновниці бренду Maruna Марії Шамедько за особистий вклад у перемогу і постійну допомогу воїнам
Сергій Наєв вручив нагороду засновниці бренду Maruna Марії Шамедько за особистий вклад у перемогу і постійну допомогу воїнам
Четвер 9 Листопада, 2023

Справжнім символом боротьби й свідчення приналежності до великої української родини стала вишиванка. Яких тільки не буває їх в багатій українській спадщині, – у кожному регіоні свої, навіть у кожному селі у різні періоди часу були популярними різні сорочки, оздоблені ручними стібками та швами у найрізноманітніших техніках вишивання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє Командування Об’єднаних Сил ЗС України.

З плином часу і можливостей, вишиті сорочки змінюються, але незмінною лишається любов українців до вишиванок. Їх носили у свято і на щодень, одягали у найбільш відповідальні та значущі події, зберігали й передавали у спадок як найцінніший скарб, що поєднував покоління рідних людей. Особливо цінними та важливими вишиванки ставали у періоди ворожої агресії з боку ненависників української незалежності та національної ідентичності.

Марія Шамедько, засновниця та дизайнерка бренду Maruna, створює прекрасні колекції сучасного одягу з ручним вишиттям задля популяризації українського у світі та переконана, що кожен має працювати й допомагати Збройним Силам України всіма можливими способами.

Марія розповідає, що кожна сорочка вишивається з великою любов’ю, закладаючи у кожен стібочок побажання на перемогу та щирі молитви за кожного солдата, який захищає нашу країну від ворога.

– Наші вишиванки Maruna живі й наповнені великою силою, вишиті руками майстринь з добрим серцем обов’язково стають оберегами для своїх майбутніх власників. Впевнена, що спільними зусиллями Україна переможе і розквітне славою та багатою українською культурою на весь світ, – наголошує жінка.

Maruna by Maria – бренд, що поєднує сучасне з минулим, продовжуючи культуру вишивання, вивчаючи й збагачуючи культурно вишивальну спадщину України. У своїх колекціях Марія поєднує давні забуті техніки вишиття та візерунки на сучасних тканинах і матеріалах, створюючи нові носибельні стильні речі з вишивкою.

Її вишиті сорочки носять Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний, командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв та ще багато військових, і політичних діячів в Україні та за кордоном.

Недарма в історії залишились “вишиванка Франка”,” вишиванка Полуботка”, “вишиванка Бандери”, а вже зараз в історії країни карбується “вишиванка Залужного” та “вишиванка Наєва”, як символ незламності творчого національного духу і боротьби при будь-яких обставинах.

– З того часу, відколи в мережі з’явилась фотографія Валерія Залужного та Сергія Наєва у нашій вишитій сорочці, вона стала впізнаваною та найулюбленішою серед військовослужбовців. Її зараз часто називають військовою або бойовою вишиванкою. Хлопці радіють як діти, отримуючи свою сорочку, бо вона така ж, як у відомих генералів і поєднує їх своєрідними вузлами військового братства, – зауважує дизайнерка.

Сорочка стала популярною завдяки вдалому поєднанню кольорів та стриманому геометричному візерунку, відшитому з давньої сорочки прадіда Марії Шамедько. Її замовляють рідним і близьким, командирам, генералам, офіцерам, медикам, а також на подарунки високопоставленим особам.

– Завдяки авторитетності генералів Залужного та Наєва, сорочки швидко продають на аукціонах і таким чином покривають витрати на закупівлі необхідної допомоги для Збройних Сил. Волонтери щиро радіють кожній сорочці, бо це завжди шанс придбати безпілотник або покрити витрати на такі необхідні на фронті тепловізори, – додає Марія.

Також неймовірно цінним є прапор з підписом Головнокомандувача ЗСУ, тому при кожній можливості Марія передає на підпис Валерію Залужному заздалегідь зшиті прапори, які потім розлітаються по світу і гарно продаються на аукціонах та концертах відомих українських гуртів.

– Близько 15 синьо-жовтих стягів з підписами Залужного були продані за 2100 фунтів стерлінгів, 2000 євро та доларів, а це вагома підтримка для потреб різних підрозділів ЗСУ та добровольчих батальйонів. Так само користуються популярністю світшоти з вишитою картою України та шевронами на рукавах, які вишивають наші майстрині власноруч, – підкреслює Марія.

Нещодавно Марія Шамедько отримала нагороду від командувача Об’єднаних Сил ЗС України Сергія Наєва за особистий вклад у перемогу і постійну допомогу українським захисникам та захисницям, жінка планує й надалі працювати для блага нашої країни й популяризації української вишивки у світі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors