Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв відвідав один з опорних пунктів на Київщині та привітав воїнів зі святом
Сергій Наєв відвідав один з опорних пунктів на Київщині та привітав воїнів зі святом
Субота 6 Січня, 2024

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав один з опорних пунктів підрозділу, що виконує бойові завдання на Київщині. Він проінспектував стан бойової готовності та тилового забезпечення.

Про це Командувач повідомив у своєму телеграм-каналі.

“Відвідав один з опорних пунктів підрозділу, що виконує бойові завдання на Київщині. Ознайомився зі станом бойової готовності та тилового забезпечення. 

Переконався, що військовослужбовці забезпечені нормальним харчуванням. Побутові умови досить пристойні. В укриттях тепло та затишно, але немає меж досконалості. Ми й надалі будемо вирішувати питання тилового забезпечення наших військовослужбовців для того, щоб вони почували себе ще більш комфортніше.

Візит на позиції співпав з великим християнським святом Хрещення Господнього. 

У святковий день хлопці сіли за стіл з вірою в нашу світлу Перемогу. Були розмови про те, як слід бити ворога та спогади про минуле. За їхніми плечима вже дві ротації на сході нашої держави. Незабаром вони знову вирушать на чергову місію. Христос хрещається! В річці Йордані”, – написав генерал.

В пресслужбі Командування об’єднанах Сил додали, що Командувач високо оцінив зусилля з організації служби та життєдіяльності цього військового колективу.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors