Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв відвідав одну з київських клінік,  де проходять лікування та реабілітацію поранені українські воїни
Сергій Наєв відвідав одну з київських клінік,  де проходять лікування та реабілітацію поранені українські воїни
Вівторок 19 Березня, 2024

Генерал-лейтенант поспілкувався з персоналом лікарні та військовими. 

Про це Сергій Наєв повідомив в своєму телеграм-каналалі.

“Відвідав одну з київських клінік,  де проходять лікування та комплексну реабілітацію поранені українські військовослужбовці. Це місце, де бійцям, які втратили на війні кінцівки, відновлюють функції рук або ніг, а також повертають їх до повноцінного життя.

Поспілкувався з персоналом лікарні та військовими. Керівник медичного закладу зізнався, що до цього ніколи не бачив воїнів, які сповнені оптимізму та бажають повернутися до нормального життя й до своїх побратимів на фронт, щоб перемагати ворога.

Такі зустрічі надихають. Щиро дякую небайдужим громадянам та волонтерам, бізнесменам та міжнародним партнерам, а також медичним працівникам. Ви працюєте заради нашої спільної мети – відновлення та реабілітації героїв, які отримали поранення.

Дякую всім, хто попри біль та втому продовжує битись за нашу незалежність Дякую за вашу відданість і безмежний героїзм. Пройдуть роки і діти й онуки будуть пишатися вами за те, як ви зі зброєю у руках захищали рідну Україну”, написав генерал.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors