Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв розповів про воїна “Гора”, який у цивільному житті був комп’ютерником, а став інструктором батальйону
Сергій Наєв розповів про воїна “Гора”, який у цивільному житті був комп’ютерником, а став інструктором батальйону
П’ятниця 10 Листопада, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про воїна, який, як і тисячі українців виступив на захист Батьківщини після початку агресії рф.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

«Гор» – комп’ютерник за фахом у цивільному житті. Зараз він – інструктор батальйону. Як і тисячі українців виступив на захист Батьківщини після початку агресії рф. Пройшовши бойові дії на сході, «Гор» зараз ділиться акумульованим досвідом з побратимами.  Зараз він опікується підготовкою особового складу свого батальйону під час ротації у Північній операційній зоні. 

У пріоритеті навчань – тактична та медична підготовка окремих взводів. Навіть під час виконання завдань на Сході він з колегами знаходив час для проведення тренувань. Адже навички, які відпрацьовували військовослужбовці у складі відділень та взводів – це основа виживання у сучасному бою, – Сергій Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors