Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв привітав військових журналістів з професійним святом
Сергій Наєв привітав військових журналістів з професійним святом
П’ятниця 16 Лютого, 2024

Сьогодні Україна вшановує військових журналістів. Військові журналісти зробили і роблять величезний внесок в інформаційну боротьбу із російською агресією. Вони є першими, хто на власні очі бачить перемоги й здобутки нашого війська.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

 Про це у своєму телеграмі повідомляє Сергій Наєв.

Саме з інформації від військових журналістів та пресофіцерів підрозділів Збройних Сил України починається ранок кожного українця вже майже 10 років. Ризикуючи своїм життям, вони розповідають усьому світу правду про військові злочини російських загарбників на території України. Саме військові журналісти готують тисячі повідомлень, сюжетів та репортажів із передової в умовах бойових дій. Вони не лише оперативно й достовірно надають інформацію, але й, що іноді критично важливо, – надають її саме тоді, коли про неї вже можна говорити офіційно.

Сьогодні ми шануємо не лише військових журналістів, а також і їх  цивільних колег, які з перших днів російської агресії стоять поруч із українською армією у найгарячіших місцях російсько-українського протистояння.

Бажаю вам наснаги, мужності й терпіння у вашій нелегкій праці на користь України. Ми віримо й чекаємо від вас на найголовнішу новину – про нашу омріяну Перемогу!

Слава Україні!

Разом переможемо!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors