Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв привітав українців із Днем Збройних Сил України
Сергій Наєв привітав українців із Днем Збройних Сил України
Середа 6 Грудня, 2023

За міцність, сталеву волю та хоробрість Збройним Силам України подякував Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв. Триває битва за існування української нації. І допоки Збройні Сили б’ються за Україну – б’ється її серце.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Військовослужбовець зазначив, що сьогоднішнє свято стало всенародним, адже триває нещадна війна з російським агресором за існування української нації.

“Дякую усім, хто одягнув військовий однострій, взяв у руки зброю і нищить нею непрошеного загарбника. Ви є гордістю і надією нашого народу.
Слава Україні!”, – сказав Наєв.

“Дякую кожному, від чиєї майстерності, хоробрості, міцності духу і сталевої волі залежить подальша доля нашої країни, наших сімей, майбутнє наших дітей. Але, насамперед, дякую звичайному солдату-піхотинцю, який незважаючи на погодні умови, щільні ворожі обстріли і невтомні атаки ворога, міцно стоїть на сторожі кожного клаптику української землі!”, – йдеться у відео.

Подякував і звичайному артилеристу, який майстерно виконує свою бойову роботу нищить ворога на полі бою і у ворожому тилу, знекровлюючи його сили і зменшуючи його прагнення до активних дій. Та звичайному захиснику українського неба, який з кожним днем збільшує кількість вражених цілей, не дає агресору жодних шансів порушити спокій і стабільність існування наших міст і сіл.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors