Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв привітав українців із Днем Незалежності
Сергій Наєв привітав українців із Днем Незалежності
Четвер 24 Серпня, 2023

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв зазначив, що сьогодні весь український народ і Збройні Сили України демонструють світові приклад того, як потрібно боротися за Незалежність і Свободу.

Про це він повідомив у своєму телеграм.

“Шановні друзі, бойові побратими!

Щиро вітаю вас з головним святом країни — Днем Незалежності!

Вже другий рік український народ відзначає День Незалежності в умовах тотальної війни.

Ворог веде бойові дії не звертаючи уваги на конвенції та міжнародні угоди. Його ціль – знищення України та українського народу. Але історія людства доводить, що диктаторські режими – приречені на поразку. Так, перемога буде нелегкою.  

Сьогодні весь український народ та Збройні Сили  демонструють світові приклад відчайдушності у своїй історичній боротьбі за Незалежність та Свободу. Солдати та сержанти, офіцери та генерали у режимі 24/7 несуть службу та ведуть бойові дії.   

Наше прагнення назавжди піти від москви та доєднатися до загальносвітових цінностей гуманізму та демократії  підтримує абсолютна більшість цивілізованих країн світу. Допомога наших  міжнародних партнерів дозволяє нам тримати стрій та давати гідну відсіч ворогові.  

Сучасні зброя, озброєння та військова техніка, що надходить до українського війська, наочно демонструють єдність антипутинської коаліції. І така воістину світова єдність вселяє впевненість у безальтернативному завершенні нашої визвольної війни нашою ж Перемогою!

Слава Україні!

Разом преможемо!”, – написав Командувач.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors