Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв привітав побратимів: Ефективні бойові дії неможливі без могутньої підтримки інженерних і ракетних військ
Сергій Наєв привітав побратимів: Ефективні бойові дії неможливі без могутньої підтримки інженерних і ракетних військ
П’ятниця 3 Листопада, 2023

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв привітав інженерні і ракетні війська та артилерію з професійними святами і заявив, що на сучасному етапі збройного протистояння ефективне ведення бойових дій неможливе без їх могутньої підтримки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Відповідну публікацію Командувач опублікував у своєму телеграм-каналі.

Шановні воїни, побратими!

Щиро вітаю вас із професійними святами – Днем інженерних військ і Днем ракетних військ і артилерії!

На сучасному етапі збройного протистояння ефективне ведення бойових дій як у наступі, так і в обороні, неможливе без вашої могутньої підтримки. 

Завдяки високому рівню підготовки й майстерності ваша потужність зростає з кожним упевненим кроком уперед. Отримавши у війні з російськими окупантами величезний бойовий досвід та опанувавши новітні зразки озброєння та техники, ви стали без перебільшення одними з найкращих у світі. 

Вміннями, наполегливістю та вмотивованістю воїнів-артилеристів сьогодні захоплюється весь світ. Влучний артилерійський вогонь та ефективні ракетні удари безповоротно знищують бойовий потенціал ворожих угруповань, щоденно наближаючи нашу перемогу.

Військові інженери зазвичай першими прокладають безпечні проходи в мінних полях для просування піхоти й техніки, знешкоджують вибухові пристрої, будують переправи та фортифікаційні споруди. 

Українці глибоко вдячні вам за сумлінне виконання військового обов’язку, мужність, відвагу та рішучий опір окупантам.

Нехай у добробуті та достатку живуть ваші родини. А веселий сміх та безхмарне майбутнє наших дітей буде найкращим подарунком до Дня перемоги! 

В Командуванні об’єднаних Сил розповіли, що нещодавно батарея українських колісних самохідних гаубиць «Богдана» однієї з окремих артилерійських бригад виконала вогневі завдання з ураження живої сили і техніки російського агресора. 

За повідомленням розвідки були уражені БТР, автомобільна техніка, склад боєприпасів, міномети, установки «Град» та жива сила противника, який тривалий час завдавав шкоди містам і селам України.  

У минулому році батарея САУ «Богдана», що розроблена вітчизняними інженерами під стандартний для країн НАТО калібр 155 мм, відігравала важливу роль у звільненні острова Зміїний. Нині вона блискуче демонструє свої здібності у Північній операційній зоні. 

– Ворог скрізь має отримувати нашу відповідь – і зблизька , і на самих далеких відстанях, – зазначив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв на зустрічі з артилеристами. 

На його думку, результативне застосування гаубиць калібру 155 мм – це вагомий крок на шляху подальшого повного переведення озброєння ЗС України на єдиний натівський стандарт. 

– «Богдана» від радянських систем відрізняється далекобійністю, точністю, маневреністю. На практиці підтверджена можливість стрільби на 42 км без використання активно-реактивного снаряда. Застосування спеціальної навігаційної апаратури дає можливість з першого пострілу попадати в ціль. Виконання вогневого завдання, навіть при заряджанні гармати вручну, займає максимум 7-8 хвилин і позиція змінюється, що практично зводить нанівець контрбатарейні зусилля противника, –  зауважив командир самохідної артилерійської батареї військовослужбовець Валерій.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors