Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > Сергій Наєв привітав із професійним святом бійців ЦСО “А”
Сергій Наєв привітав із професійним святом бійців ЦСО “А”
П’ятниця 23 Червня, 2023

Командувач Обʼєднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав бійців Центру спеціальних операцій “А” із професійним святом.

Про це повідомляє у Фейсбуці Командування.

“Бойові побратими з ЦСО СБУ «А»! Вітаю вас із професійним святом! … Ви – там, де складно. Ви – ті, хто творить нову історію українських спецслужб. У вас завжди є контрдія на усі хитромудрі витівки ворога”, – зазначив Наєв.

Він додав, що у складний для країни час бійці спецпідрозділу не лише виконують завдання з боротьби з тероризмом, а й проводять розвідку, наводять нашу артилерію по виявлених позиціях ворога, знищують його особовий склад і вдень, і вночі.

 23 червня 1994 року указом Президента було створено Управління «А» у складі Центрального управління СБУ та відповідні підрозділи в регіонах. У липні 1996 року воно було реорганізовано в Управління боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБУ.

А з 27 грудня 2005 року діє Центр спеціальних операцій по боротьбі з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів.

Наразі бійці ЦСО «А» використовують свої навички для захисту країни. Вони виконують завдання малими групами на всіх напрямках бойових дій. Зокрема, спецпризначенці СБУ брали активну участь в обороні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Луганської і Донецької областей, у звільненні тимчасово окупованих територій Київщини, Харківщини, Херсонщини, Одещини та Запорізької області.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors