Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв пояснив, навіщо Білорусь продовжує військові навчання та скільки бійців на кордоні з Україною
Сергій Наєв пояснив, навіщо Білорусь продовжує військові навчання та скільки бійців на кордоні з Україною
Понеділок 30 Жовтня, 2023

Білорусь постійно продовжує військові навчання для того, аби закріпити присутність своїх Збройних сил у прикордонних з Україною районах. Наразі там перебуває менш як 2 тисячі солдатів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє Сергій Наєв у своєму телеграм-каналі.

Якщо країна-агресор прийняла рішення на рівні президента щодо застосування збройних сил росії, то у республіці білорусь ця правова дія не відбулася. 
Одна справа – запускати зі своєї території техніку та солдат ворожої країни на українську землю, інша – прийняти рішення стосовно застосування зс рб і вже точно стати в один ряд з путіним.
Тож для того, щоб легітимізувати присутність зс рб у прикордонних районах та відповідно на полігонах, замість прийняття правового рішення президентом Лукашенко щодо застосування військової організації, що визначено їхнім законодавством, вони постійно продовжують тренування та навчання. 
У такий спосіб вони закріплюють присутність зс рб у прикордонних районах з Україною. Їхня загальна чисельність близько 1800 осіб від Волинської до Чернігівської областей. 
Ці відповідні батальйони мають на озброєнні броньовану техніку, а також деякі артилерійські підрозділи. Більша частина військ перебуває у глибині білорусі
“, – Сергій Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors