Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв поспілкувався з воїном-гранатометником Григорієм Бабичем
Сергій Наєв поспілкувався з воїном-гранатометником Григорієм Бабичем
Неділя 18 Червня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв зустрівся з воїном, який брав участь у боях за Соледар та Бахмут і героїчно себе проявив.

Про це Сергій Наєв повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

“Мав честь зустрітися зі справжнім воїном Григорієм Бабичем – гранатометником окремої механізованої бригади. У боях за Соледар та Бахмут ця мужня, неординарна людина проявила себе як справжній лідер, сміливо повівши за собою інших.

Під час спроби захоплення позицій роти російськими військами старший солдат Григорій Бабич зміг утримати особовий склад підрозділу на позиціях і змусив ворога відступити, завдавши йому суттєвих втрат.

На вигляд він – звичайний хлопець, але скільки сили, рішучості й відваги в його очах. Його проникливий погляд розповідає про пережите. Там було страшно, цілодобово працювала ворожа артилерія та авіація. А особливо страшно було втрачати своїх побратимів.

Ми знаємо, що там, на передовій, дуже складно. Постійні вибухи, постріли, втома, безсонні ночі. Попри все це, жага до перемоги тільки зростає. І саме завдяки таким бійцям, які самовіддано виконують свою роботу, ми тримаємося й рухаємося далі. Заради нашої спільної перемоги.

Разом переможемо!”, – написав генерал Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors