Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > Сергій Наєв перевірив готовність мобільних груп ППО (Відео)
Сергій Наєв перевірив готовність мобільних груп ППО (Відео)
Середа 8 Лютого, 2023

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв ознайомився з умовами служби та побутом мобільних груп протиповітряної оборони у Північній операційній зоні.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Крім того, під час відвідування пунктів дислокації та стартових позицій приділялась увага й ефективності функціонування систем протиповітряної оборони як українських зразків озброєння, так і озброєння, що надійшло в якості допомоги від іноземних партнерів.

За словами командувача, воїни протиповітряної оборони не припиняють стежити за повітряним простором ні на хвилину. Але інтенсивна бойова робота починається у разі загрози дії літальних апаратів ворога, які з’являються у повітряному просторі України та загрожують життю громадян, важливим стратегічним об’єктам та цивільним об’єктам критичної інфраструктури.

– Коли українці тільки чують сигнал повітряної тривоги, розрахунки протиповітряної оборони вже зайняли свої основні або запасні стартові позиції та привели системи у готовність, щоб у разі потреби перехопити удар противника, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, в умовах ведення бойових дій розрахунки ППО не знаходяться на одному місці, оскільки таким чином ворог міг би вирахувати їх місцезнаходження та знищити систему оборону.

Цього разу, відвідуючи оборонців неба, генерал-лейтенант Сергій Наєв не лише переконався в ефективності системи протиповітряної оборони, а й на власні очі побачив умови служби військових та посмакував їхньою улюбленою стравою – борщем.

Разом переможемо!

Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ про ефективність роботи системи протиповітряної оборони в Північній операційній зоні:

«На озброєнні наших підрозділів протиповітряної оборони стоять зразки як західної техніки, так і української. Всі без виключення військовослужбовці добре вмотивовані, мають чималий бойовий досвід і вміло його використовують під час відбиття як атак безпілотних літальних апаратів, так і крилатих ракет.

Звісно, ми розуміємо: якщо буде більше зразків західної техніки, то і ефективність нашої системи протиповітряної оборони значно підвищиться.

Наразі всі сили та засоби забезпечені відповідними ракетами, особовий склад навчений, вмотивований та вірить у те, що кожна ціль в повітрі буде збита.

Ми працюємо над тим, щоби досягти такого результату і щоденно підвищуємо готовність наших сил до відбиття загрози з повітря».

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors