Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв передав 1500 книжок українською мовою дітям, які лікуються в обласних медзакладах (Відео)
Сергій Наєв передав 1500 книжок українською мовою дітям, які лікуються в обласних медзакладах (Відео)
Четвер 31 Серпня, 2023

Військові в межах цивільно-військового співробітництва передали понад півтори тисячі книжок українською мовою дітям, які перебувають у обласних дитячих лікарнях п’яти міст

Про це повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Мав змогу після виконання заходів з військовим командуванням заїхати та передати українські книжки дітям, малечі, які лікуються тут – в обласній дитячій лікарні. Ми маємо розуміти, що обов’язок кожного з нас – дбати про своє майбутнє, а майбутнє – це діти. Їх серця і душі мають бути українськими”, – розповів Наєв. 

В пресслужбі командування Об’єднаних сил ЗСУ зазначили, що книги отримали діти, які лікуються в обласних медзакладах Сум, Києва, Чернігова, Харкова та Запоріжжя. 

Напередодні початку нового навчального року командувач Обʼєднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв у межах цивільно-військового співробітництва передав понад 1500 книжок дітям, які лікуються в обласних дитячих лікарнях різних регіонів нашої країни. 

– Важливо, щоб діти читали книги виключно українською мовою, адже вони мають розвиватись у культурному плані, рости освіченими й свідомими українцями. І відповідальність за це покладено на нас – дорослих, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

Командувач зазначив, що цю ініціативу широко підтримали різні благодійні організації разом з вітчизняними видавництвами.

Допомога надійшла від партнерів зі Сполучених Штатів Америки у рамках чинного меморандуму про співпрацю, який було укладено з БО «БФ «ЗАХИСТИТИ МАЙБУТНЄ» та Командуванням Обʼєднаних Сил ЗСУ.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors