Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв обговорив з польським колегою вагнерівців у РБ
Сергій Наєв обговорив з польським колегою вагнерівців у РБ
Понеділок 7 Серпня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв зустрівся з командувачем Оперативного командування видів Збройних сил Польщі, генерал-лейтенантом Томашем Піотровскі.

Під час зустрічі командувачі обговорили перспективні напрями двосторонньої співпраці, безпекову ситуацію у регіоні, а також шляхи надання допомоги Україні у відсічі збройної агресії рф.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗС України

Під час дискусії, розглянувши комплекс питань, пов’язаних із можливими викликами та загрозами через розміщення у білорусі угруповань ПВК «вагнер», генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив на важливості продовження обміну інформацією та досвідом організації бойової роботи на пунктах управління.

Крім цього, він поділився особливостями практичного застосування різних видів іноземного озброєння, зазначивши про необхідність додаткового навчання підпорядкованого особового складу з експлуатації та ремонту зразків військової техніки польського виробництва.

Генерал-лейтенант Томаш Піотровський підтримав цю ініціативу, а також висловив повагу мужній боротьбі народу України та Збройних Сил проти такого підступного ворога, як росія, запевнивши у постійному й всебічному сприянні.

Зі свого боку генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував польському колезі за значну допомогу Україні у відстоюванні своєї незалежності та свободи.

«Республіка Польща проводить потужну підтримку нашій обороноздатності, що є вагомим й незаперечним внеском у перемогу над агресором», — підкреслив командувач Об’єднаних Сил ЗСУ.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors