Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Сергій Наєв до Дня захисту дітей відвідав київський “Охматдит”
Сергій Наєв до Дня захисту дітей відвідав київський “Охматдит”
Четвер 1 Червня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв до Міжнародного дня захисту дітей завітав у київську лікарню “Охматдит”.

Про це повідомив Сергій Наєв у Фейсбуці.

“Завітали до Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, щоб підтримати маленьких пацієнтів, вселити в них віру на швидке одужання”, – зазначив Наєв.

За словами Наєва, в умовах війни українські діти перетворилися на малих дорослих.

Захід став втіленням ініціативи, започаткованої Охматдитом та Командуванням Об’єднаних Сил ЗСУ, мета якої об’єднати медиків, військових і суспільство задля добрих справ заради наших дітей.

У Командуванні Об’єднаних Сил ЗСУ зазначили, що вони вже давно опікуються маленькими пацієнтами лікарні. Зокрема, організовують святкові театральні та циркові вистави, дарують солодощі. Лікарня неодноразово отримувала від військових, благодійників та небайдужих людей допомогу в обладнанні лікувальних палат та реабілітаційного центру, а також важливе медичне обладнання. За сприяння Командування Об’єднаних Сил також проводилися виїзні медичні огляди маленьких пацієнтів, які постраждали від наслідків російської агресії.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors