Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > СБУ викрила білоцерківця, який розповсюджував імперські «скрепи» російської пропаганди в інтернеті
СБУ викрила білоцерківця, який розповсюджував імперські «скрепи» російської пропаганди в інтернеті
Четвер 14 Вересня, 2023

СБУ викрила та припинила протиправну діяльність мешканця столичного регіону, який поширював у мережах “Фейсбук” і “Телеграм” кремлівську пропаганду, спрямовану на виправдання збройної агресії рф проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

За даними досудового розслідування встановлено, що 36-ти річний мешканець м. Біла Церква за допомогою кількох власних акаунтів систематично поширював в мережі Інтернет публікації та коментарі про «зовнішнє управління Україною», «братство трьох слов’янських народів» та «змову новітніх імперій для захоплення життєвого простору».

Всі ці “теми” зловмисник знаходив на російських пропагандистських ресурсах.

Експертиза, ініційована СБУ, підтвердила факти підривної діяльності прокремлівської інтернет-агітатора проти України.

За результатом проведення обшуку за адресою проживання фігуранта кримінального провадження виявлено електронну техніку, за допомогою якої створювався і розповсюджувався деструктивний контент на користь країни-агресора.

Наразі слідчі СБУ оголосили інтернет-агітатору про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ в України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття та документування протиправної діяльності проводили співробітники ГУ СБ України у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors