Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Рятувальники з Білої Церкви отримали два нових спецавтомобілі
Рятувальники з Білої Церкви отримали два нових спецавтомобілі
Понеділок 2 Січня, 2023

2 січня у Білій Церкві для потреб Білоцерківського районного управління ДСНС України в Київській області були передані два спецавтомобілі. Особливістю цих машин є маневреність, компактність та застосування нового шасі ISUZU. Пожежна надбудова, насос, рукави та багато іншого устаткування, яким обладнані автомобілі – виготовлені українськими підприємствами.

Міський голова Геннадій Дикий подякував керівництву Київської області та наголосив на важливості придбання нових пожежно-рятувальних автомобілів, особливо у цей час: «Це сучасні пожежні автомобілі, спроектовані відповідно до вимог сьогодення, дозволять вогнеборцям не лише якісно виконувати свою повсякденну роботу за допомогою відповідного обладнання, а й комфортно почувати себе в авто у дорозі. Переконанний, що нова, маневрена техніка дозволить рятувальникам ще ефективніше реагувати на надзвичайні події та вчасно приходити на поміч жителям громади».

Начальник Білоцерківського районного управління ДСНС України в Київській області Віктор Сподін зазначив, що техніка, була придбана за кошти державного бюджету, а можливості цих автомобілів дають змогу якісно проводити гасіння пожеж різного рівня складності, аварійно-рятувальні роботи з розблокування, деблокування, підняття й розбирання конструкцій.

«Вони мобільні, швидкі, зручні для використання у вузьких та запаркованих дворах багатоповерхівок. Мають запас води 2500 літрів і 500 літрів піноутворювача, укомплектовані усім потрібним спеціальним спорядженням, зокрема бензорізами, пневмоінструментом,  дихальними апаратами, ліхтарями та іншим. Ці автомобілі братимуть участь в обслуговуванні Білоцерківської громади  та стануть гідним доповненням пожежно-рятувального автопарку», – зазначив Віктор Сподін.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors