Розв’язка напруженої драми з викраденням 14-річної дівчинки у Білій Церкві (Відео)

у білій церкві 14 річну, 14 річну дівчину у білій церкві напоїли, напоїли 14 річну дівчину, зачинили в машині біла церква, патрульні біла церква, білоцерківські патрульні

Яку отруту скуштувала 14-річна школярка із Білої Церкви на Київщині? У патрульних ледь серце не зупинилось після того тривожного виклику.

Як йдеться в сюжеті Надзвичайних новин ICTV, пізньої ночі дівчинка зателефонувала до поліції і благала визволити її з лап незнайомців. Вона плакала і переконувала – її отруїли, посадили в машину, кудись везуть. І от-от бідолашна втратить свідомість.

Нагадаємо, Білоцерківські патрульні врятували життя 14-річній дівчині, невідомі напоїли її чимось та тримали в машині (Відео).

Як правоохоронцям вдалося розгадати жахливу загадку? Навіть у них від хвилювання стискалося серце, адже час йшов на секунди.

Фіналом цієї напруженої драми ви будете приголомшені.

Патрульні вночі виявили дівчину на узбіччі дороги на околиці міста. Вона стояла сама і жодної машини біля неї не було. Дізнатися, що трапилося, поліцейські не змогли, бідолашна відразу зомліла.

В реанімації 14-річна дівчина провела добу. В її організмі була просто кінська доза алкоголю. І це вже вдруге за декілька місяців дівчинка потрапляє до лікарні з таким недитячим діагнозом.

Після того, як її батьків позбавили батьківських прав, дівчинкою опікується бабуся. Надзвичайним новинам вона запевнила, що її онуку ніхто не викрадав і вона вже дома.

Невже підліток усе вигалада і куди зник той чорний БМВ, у який нібито заштовхали дитину. Поліція розшукала компанію, яка відпочивала з нею того вечора.

Це було четверо дорослих хлопців і дівчат. Із Людмилою вони списалися на популярному сайті знайомств. Школярка запевнила, що вже повнолітня. Але під час гулянки трохи перебрала та влашувала скандал. Принаймні таку історію розповіли копам її новоспечені знайомі.

Правоохоронці за фактом викрадення кримінального провадження відкривати не будуть. Бо Людмила, протверезівши, написала заяву, що жодних претензій до компанії немає, а от до виховання дівчинки у соцслужби є, родину перевірятимуть.

Рекомендовано для Вас