Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > Розбійний напад, зґвалтування та небезпека зараження ВІЛ: у Білій Церкві засудили двох чоловіків до 7 та 9 років в‘язниці
Розбійний напад, зґвалтування та небезпека зараження ВІЛ: у Білій Церкві засудили двох чоловіків до 7 та 9 років в‘язниці
Вівторок 11 Січня, 2022

За поданням Білоцерківської окружної прокуратури нещодавно суд засудив двох чоловіків до 7 та 9 років ув’язнення з конфіскацією половини належного їм майна. Двоє молодиків зґвалтували, пограбували та заразили ВІЛ-інфекцією жінку у лютому 2020 року в місті Біла Церква. Про це повідомляє прокуратура Київщини.

Двоє чоловіків, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, вирішили вчинити розбійний напад на перехожу з метою заволодіння її особистими речами. Один з них підійшов до жінки, схопив її за шию, завдав три удари ножем в область тулуба та почав вимагати віддати йому особисті речі. Після цього нападник повалив її на землю, почав душити і достовірно знаючи про те, що він хворий на ВІЛ-інфекцію, зґвалтував останню.

Тим часом його спільник забрав у потерпілої мобільний телефон і годинник. Крім того, співучасник нападу вчинив щодо потерпілої насильницькі дії сексуального характеру.

За публічного обвинувачення, яке підтримували прокурори Білоцерківської окружної прокуратури, суд засудив двох чоловіків до 7 та 9 років ув’язнення з конфіскацією половини належного їм майна.

Одного з них визнано винним у сексуальному насильстві та розбійному нападі (ч. 1 ст. 153, ч. 2 ст. 187 КК України), іншого – у свідомому поставленні іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини, зґвалтуванні та розбійному нападі (ч. 1 ст. 130, ч. 1 ст. 152, ч. 2 ст. 187 КК України).

Прокурором у суді повністю доведено провину чоловіків в інкримінованих злочинах. До набрання вироком законної сили вказані особи перебуватимуть під вартою.

Крім того, згідно з вироком, засуджені мають сплатити понад 450 тис грн матеріальної та моральної шкоди.

Нагадаємо, У Білій Церкві молодики зґвалтували, пограбували та заразили ВІЛ-інфекцією жінку.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors