Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > РосЗМІ почали розганяти фейк про нібито взяття в полон українських бійців з “Азовсталі”
РосЗМІ почали розганяти фейк про нібито взяття в полон українських бійців з “Азовсталі”
Понеділок 16 Травня, 2022

З метою створення пропагандистської картинки в Маріуполь привезли 2 тисячі полонених, які будуть “грати” роль полонених з “Азовсталі”.

Російські ЗМІ, підконтрольні Кремлю, вже з самого ранку, 16 травня, почали розганяти в мережі фейк про нібито добровільну здачу у полон українських військових, які обороняють територію “Азовсталі” в Маріуполі.

Відповідні “новини” вже опублікували РЕН-ТВ, URA.RU, Царьгород й інші сумнівні ресурси.

Йдеться про нібито “першу групу “з 10 військових, які покинули завод з “білим прапором”.

Джерелом легалізації вкиду на який посилаються російські ЗМІ є “командир батальйону бойовиків “Схід” Олександр Ходаковський.

Водночас радник мера Маріуполя Петро Андрющенко спростував чергові фейкові заяви окупантів про те, що українські військові нібито здалися росіянам: “Якщо “довіряти” джерелам окупантів, то вони вже тричі брали всіх у полон у Маріуполі”.

Раніше про інформаційний вкид РФ писав InformNapalm. З метою створення пропагандистської картинки росіяни привезли до Маріуполя 2 тисячі полонених – військових і цивільних, які будуть “грати” роль полонених з “Азовсталі”.  

Станом на ранок 16 травня окупанти не припиняють спроб зайти або заблокувати вихід з бункерів на “Азовсталі”, де перебувають українські бійці.

Всі наземні операції окупанти ведуть виключно по периметру заводу. Ніякого глобального наближення не відбувається, саме тому зростає щільність обстрілів.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors